Příprava stěhování


Víte, proč je stěhování s námi tak bezproblémové? Protože nepodceňujeme přípravu. Zajišťujeme pro vás veškeré práce, které předcházejí samotnému přesunu vybavení bytu, domu či firmy. Nechte starosti na nás, objednejte si komplexní stěhovací servis.

Stěhujeme denně, a proto víme, co je skutečně potřeba, aby přesun vybavení zabral co nejméně času a aby se nic nezničilo nebo neztratilo. Chcete se ubezpečit, že na nic nezapomeneme? Proberte s námi svoje požadavky včetně těch speciálních. Je jedno, zda sháníte stěhování Praha nebo stěhování Brno, protože my můžeme být kdekoli. Přestěhujeme vám,, pokud potřebujete stěhování Ostrava, stejně jako v EU nebo zámoří.

S námi se nemusíte bát komplikací ani ztrát, s námi poběží vše hladce. Jakmile si objednáte naše služby, můžete počítat s tím, že vás navštíví náš technik, který s vámi probere všechny okolnosti přípravy stěhování a naplánuje jednotlivé kroky. Vyplňte jednoduchý formulář a starosti s přípravou nechte na nás!

Umíme na stěhování připravit byty i firmy, stejně jako předem promyslíme a připravíme stěhování uměleckých předmětů. Chceme, abyste měli se stěhováním co nejméně starostí a co můžeme, bereme na svá bedra. Máme pro vás rovněž jeden tip: stanovte si dopředu náklady a hlídejte je v celém průběhu stěhování, jedině tak budete mít o všem dokonalý přehled. Dejte na naše reference, zajímejte se o naše služby. Stejně důležité jako příprava je i dokončení stěhovacích prací a i tady se na nás můžete spolehnout.

Vyplňte jednoduchý formulář a starosti s přípravou nechte na nás!

Příprava stěhování – záleží, co stěhujete

Návštěva technika – Jeho prací je prohlídka prostor a stěhovaných předmětů ve fázi přípravy stěhování, zabezpečí optimální využití techniky, pracovních sil a obalových materiálů. Díky této službě nebude nikde nic drhnout. Ptejte se, kdy má náš technik volno, aby mohl přijít i k vám.

Zapojení a rozpojení PC – Specialita zejména pro firmy. Před vlastním stěhováním naši proškolení pracovníci rozpojí výpočetní techniku na jednotlivých pracovištích. Pečlivě označí komponenty (monitor, klávesnice, PC, myš, tiskárny atd.) popisnými štítky, s jejichž pomocí budou moci sestavy dát znovu dohromady na nových pracovištích. Využijte této stěhovací služby a objednejte si stěhování se zapojením PC komponentů.

Balicí službaStěhování Praha zahrnuje stejně jako stěhování Brno či stěhování Ostrava kompletní i částečný balící servis, přesně dle vašich požadavků i finančních možností. Nechte balení na nás, máme na něj čas a nezaskočí nás množství věcí, které je třeba připravit na stěhování.

Demontáže a montáže nábytku – před stěhováním bývá obvykle zapotřebí rozložit nábytkové sestavy a následně je opět smontovat. Naši školení pracovníci provedou odborné montáže a demontáže nábytkových sestav všech typů. Stěhovací služby naší společnosti znamenají stěhování na jedničku!

Ekologická likvidace – Potřebujete v rámci stěhování zlikvidovat starý nábytek a obalový materiál ? Nám to můžete svěřit, vše bude spolehlivě a ekologicky zlikvidováno. Stěhovací služby znamenají také dokonalou ekologickou likvidaci, takže už vám prázdné obaly a staré vybavení nebudou nikde zabírat místo.

Výroba dřevěných obalů - vyrobíme Vám přesně na míru dřevěné bedny a obaly. Jsou perfektní nejen na stěhování uměleckých předmětů, ale i na ostatní předměty, které potřebují mít během přepravy speciální pevný transportní obal. Spolehněte se na komplexní stěhovací služby a objednejte si stěhování včetně výroby dřevěných obalů!

Obaly – Ne, my vážně nepoužíváme krabice od banánů. Profesionální obalový materiál je mnohem vhodnější a my vám navíc všechny bedny, průtažné fixační fólie a bublinkové fólie v rámci stěhovacích služeb rádi nabídneme za nízké ceny. Nemusíte objíždět obchody a shánět se po bednách. Stačí zavolat nebo napsat.

Evidence majetku - Naši školení pracovníci vám v rámci stěhování Praha , stěhování Brno či stěhování Ostrava sepíší databázi užívaného majetku, což celý proces ještě urychlí podobně jako zaměření prostor . Naši školení pracovníci v rámci příprav na stěhování zjistí skutečné rozměry nových místností. Díky tomu dokážeme naplánovat, co kam umístit. Uvidíte že stěhování nábytku dle vypracovaného spaceplanu probíhá efektivně a rychle.

Školení pracovníků a koordinace – při stěhování firem a kanceláří nezapomínáme ani to, že je vše potřeba probrat se zaměstnanci, jejichž věci a pracovní pomůcky se stěhují. Provedeme školení jednotlivých vedoucích pracovníků. Objednejte si stěhovací služby od těch nejlepších!

Kontaktujte nás a dojednejte si schůzku s naším technikem, velmi Vám pomůže!