Obaly


Potřebujete na Vaše stěhování obaly, které opravdu vydrží? Spolehněte se na naši firmu HrubyMoving. Používáme nekvalitnější obaly, které dokonale ochrání veškeré předměty. Ať už stěhujete jakkoli křehký předmět, vždy je o něj profesionálně postaráno. Pro každou situaci nabízíme konkrétní řešení, konkrétní obaly. Jiné obaly používáme v případě, že stěhujeme kanceláře, jinak samozřejmě postupujeme při stěhování bytů.

Balící služby považujeme za klíčový bod celého průběhu stěhování. Pokud nejsou jednotlivé předměty dostatečně chráněny vhodným obalem, může být výsledek takového stěhování tristní. Takové nepříjemné situace Vás však s našimi obaly rozhodně nečekají. Výběru správných obalů pro daný předmět se věnujeme opravdu pečlivě. Vyzkoušejte si nás a posuďte sami!

Speciální obaly pro kanceláře i byty

Chcete přestěhovat kancelář a řešíte, jestli je vůbec možné taková kvanta šanonů a dokumentů přestěhovat v dobrém stavu? Nemusíte mít žádné obavy. Připravíme pro Vás obaly, jako například papírové krabice či plastové přepravky a garantujeme Vám, že budete při rozbalování jenom příjemně překvapeni. Stejně tak naložíme i s počítačovou a kancelářskou technikou. Pečlivě vše umístíme do obalů a zabalíme do klasické bublinkové fólie a můžete si být jistí, že na žádné věci nepřibude ani jeden šrám. Díky obalům se kvalitně postaráme i o nábytek. Pro jehož přepravu máme připraveno několik variant.

Nejčastěji z obalů používáme speciální kartón, který je pro přepravu podobných těžších předmětů skutečně ideální. Díky našim obalům se nemusíte obávat ani o porcelán a sklo. Jednoduše tyto drahocenné kousky zabalíme do fólií a můžeme vyrazit na cestu! Kontaktujte nás a objednejte si naše obaly, které za to stojí!

Galerie obalů

Papírová krabice standard - pětivrstvý papírový obal.

Rozměry obalu:  60 cm x 31cm x 33 cm.

obaly

Papírová krabice na PC - pětivrstvý papírový obal.

Rozměry obalu:  64 cm x 49 cm x 49 cm.

obaly

Papírová krabice na knihy - pětivrstvý papírový obal.

Rozměry obalu:  36 cm x 30 cm x 33 cm

obaly

Papírová krabice na šaty - pětivrstvý papírový obal se závěsem ramínko.

Rozměry obalu:  54,5 cm x 50 cm x 103,5 cm

obaly

Balicí papír - vhodný k prokládání křehkých předmětů.

Rozměry : 85 cm x 60 cm

obaly

Igelitový pytel - vhodný na ukládání předmětů určených k likvidaci.

Rozměry : šíře - 70 cm,  výška: 110 cm, objem: 70 litrů.

obaly

Lepicí pásky - Široká škála lepicích pásek různých druhů. Pásky nezanechávají na nábytku stopy a jsou po stěhování odstranitelné.

Rozměry : šíře - 48 mm,  návin : 66 bm.

obaly

Fixační fólie - je určena pro ruční balení a je vyrobena z lineárního nízkohustotního polyetylénu bez přídavku regranulátu. Je charakteristická vysokou průtažností,stejnoměrnou tloušťkou a vysokou pevností v tahu.

Rozměry : šíře - 1m,  návin : 300 bm.

obaly

Bublinková fólie - Polyetylénové fólie se vzduchovými bublinami a nízkou hustotou, neobsahuje škodlivé látky nebo plyny.

Rozměry : šíře - 1m, 0,5    návin : 100 bm.

obaly

Papírové pytle - jsou vyrobené z hnědého pytlového papíru, otevřené, lepené s křížovým dnem. S odolností proti protržení, vyrobené z vysoce kvalitního materiálu.

Rozměry : šíře - 64 cm,  výška: 115 cm, objem: 65 litrů

obaly

Fixační tělíska - Chrání zabalené výrobky proti nárazům a zničení v případě pádu a také díky svým mimořádným izolačním vlastnostem i proti změnám teplot

obaly

Ochranné desky - extrudované desky z nezesíťované LDPE pěny s uzavřenou strukturou buněk.

Rozměry : 275 cm x 60 cm x 5 cm

obaly

Ochranné profily -  vyrobené ze 100% recyklovatelné PE-LD pěny. Profily jsou použitelné při ochraně nábytku či dvěřních zárubní.

obaly

Dřevěné krabice -  jedná se obvykle o zakázkovou výrobu s přesnými rozměry na konkrétní stěhovaný předmět.

obaly

Různé využití - Naše obaly mají skutečně velmi různé využití.

obaly