Balicí papir
Potřebujete balicí papír na zabalení drobných předmětů a křehkých věcí, které se v průběhu stěhování nesmí rozbít? Balicí papír ochání Vaše předměty velmi spolehlivě, neodřou se a získají zvýšenou pevnost. Při stěhování se balicí papír používá nejčastěji na balení vybavení kuchyní, jídelních servisů, porcelánu, skla, keramiky. Doporučujeme balicí papír na balení měkkých a citlivých předmětů. Vhodné je do tohoto balicího papíru zabalit i různé druhy oděvů ( konfekci, koženou galanterii, klobouky i bižuterii atd.)


Rozměry a vlastnosti balicího papíru:

šířka: 86 cm     hloubka:60 cm     gramáž: 25g/m2

Bezdřevý jemný hladký papír v šedé barvě, gramáž 25 g/m2. Neobsahuje chlór ani kyseliny

Balicí papír


Stěhování ochrana skla a keramiky
Balící papír je bezdřevý jemný hladký papír, přitažlivého vzhledu. Vzhledem k nízké gramáži (25g/m2) jde o velmi jemný "hedvábný" papír, který je vhodný zejména na balení předmětů s jemným povrchem.

Balicí papír má univerzální použití, použít jej můžeme jako proklad mezi věcmi, které stěhujete, či jako prokládací papír mezi uměleckými díly především grafikami či fotografiemi přepravovanými pohromadě. Standardně se do tohoto balicího papíru balí většina drobných uměleckých předmětů. Vzhledem k své jemnosti a malé hmotnosti je dodáván na kila. Balicí papír Vám  prodáme za příznivé ceny dle Vašeho požadavku a přivezeme Vám jej společně s krabicemi, pokud si budete přát.

Objednejte si balicí papír, ochráníte všechny křehké předměty.