Bublinková fólieBublinková folieRozměry bublinkové fólie :

šíře: 1m, 0,5m, 1,20 m     Délka role: návin 100 m     Velikost bublinky: 10 mmVlastnosti bublinkové fólie:

Pružná transparentní jednostranná fólie z nízkohustotního polyetylénu LDPE se vzduchovými bublinkami, neobsahuje škodlivé látky nebo plyny.

Bublinková fólie je výborný ochranný obalový materiál, kterým ochráníte Vás majetek ještě lépe, než například fixační fólií. Díky vlastnostem polyethylenu, ze kterého je bublinková fólie vyrobena, jde o velmi flexibilní materiál s výbornými izolačními vlastnostmi. Bublinková fólie má výbornou odolnost vůči vodě a nečistotám, které by mohly během přepravy poškodit, či znečistit Váš majetek.

Bublinková fólie spolehlivě ochrání i křehký nábytek a sklo

Bublinková fólie Vám zaručí, že stěhované předměty zůstanou suché, nenasají vlhkost a zůstanou po celou dobu přepravu čisté.Vzduchové bublinky splehlivě ochrání křehké předměty, výrobky ze skla, keramiky či porcelánu, hudební nástroje, elektroniku, elektrospotřebiče, či specificky povrchově upravený nábytek Bublinková fólie také velmi dobře ochrání vaši IT techniku, multifunkční zařízení proti nárazům a třesům. Bublinková fólie je dokonale pružná, těžko se trhá a přizpůsobí se všem tvarům předmětu, je průhledná a umožňuje tak snadnou identifikaci zabaleného předmětu.

Tuto bublinkovou fólii je vhodné používat  jako výplň volného prostoru  v ostatních obalech či dřevěných bednách při převozu zvláště křehkých uměleckých děl. Do této fólie můžeme vhodně zabalit i větší květiny. Výhodou této bublinkové fólie je, že dá opakovaně použít, je lehká a stoprocentně recyklovatelná.  Bublinkovou fólii na stěhování Vám prodáme za příznivé ceny dle Vašeho požadavku. Spotřebované množství se vždy počítá dle skutečnosti v metrech. Naše společnost HrubyMoving standardně používá bublinkovou fólii v šíři 1m, ale na vyžádání jsme schopni zajistit i další rozměry. K dodání je jako dvouvrstvá (hladká fólie-bublinka) nebo třívrstvá(hladká fólie-bublinka-hladká fólie).