Dřevěné krabice
Drevene krabice


Rozměry dřevěných krabic:

dle potřeb a požadavků zadavatele


Vlastnosti dřevěných krabic:


Celodřevěné bedny nebo bedny ze sololitových desek s vnitřním polstrováním.

Dřevěné krabice, které naprosto dokonale ochrání i to nejkřehčí během přepravy, si u naší společnosti můžete nechat vyrobit přesně na míru. Tyto dřevěné bedny vyrábíme dle Vašich speciálních požadavků a na základě konkrétných rozměrů předmětu, který v nich bude umístěný. dřevěné krabice se používají zejména při stěhování uměleckých předmětů (uměleckých sbírek, výstavních exponátů, fotografií, ale také na stěhování  citlivějších kusů nábytku). Také nábytek v kombinaci se sklem, vitríny, vestavná zrcadla, velké skleněné stoly atd.).

Dřevěné krabice - mimořádná odolnost

Díky své pevnosti jsou dřevěné krabice velice praktické a odolné. Snáší nejen případné nárazy, ale i povětrnostní změny. Na zakázku vyrábíme bedny celodřevěné i bedny s otvírací přední deskou, bedny překližkové či sololitové v kombinaci se dřevem.

Svým zákazníkům nabízíme i výrobu dřevěných krabic uzamykatelných pro stěhování archiválií či tajných dokumentů. Bedny mají většinou vnitřní polstrování z ochranných desek, které chrání stěhované předměty před případným pohybem. Dřevěné krabice mohou být vybaveny nadstandardně indikátory manipulace, aby mohly být stěhované předměty během transportu neustále kontrolovány. Dřevěné krabice pro Vás rádi vyrobíme přesně podle Vašeho zadání a požadavku.