Fixační fólie
Fixacní folieRozměry fixační fólie :

šířka: 0,5 m , 1 m     návin: 300 m


Vlastnosti fixační fólie:


Lineární nízkohustotní polyethylenová tenká fólie bez přídavku regranulátu s vysokou průtažností a pevností.


Fixační fólie je výborný ochranný obalový materiál, kterým dokonale zabráníte odřeninám, či nečistotám na Vašem majetku během stěhování. Díky vlastnostem polyethylenu, ze kterého je fixační fólie vyrobena, jde o velmi flexibilní materiál, který vyniká  stejnoměrnou tloušťkou a vysokou pevností v tahu.

Použití ruční STRECH fixační fólie je nejjednodušší a nejlevnější řešení pro jakékoliv stěhování. Neboť má výbornou odolnost vůči vodě a nečistotám. Strečová fixační fólie vyniká vysokou průtažností. Fólie se používá nejčastěji k balení specificky povrchově upraveného nábytku nebo ke zpevnění větších kusů nábytku, k zabezpečení proti otevírání dveří a šuplíků při přepravě zejména kancelářského nábytku, na spojení drobných částí demontovaného nábytku.

Fixační fólie ochrání i zpevní

Fixační fólie velmi dobře ochrání multifunkční zařízení, elektroniku, elektrospotřebiče a to zejména proti povrchově mechanickému poškození-odření. Do této fixační fólie můžeme vhodně zabalit i větší květiny. Naše společnost standardně používá strečovou fólii v šíři 1m, ale na vyžádání jsme Vám schopni zajistit i další rozměry pro menší fixaci (např.šíři 10 cm, návin 200 m pro „svazování" šanonů či kartónů). Fixační fólii Vám nabídneme za příznivé ceny dle Vašeho požadavku, podobně jako bublinkovou fólii a ostatní obaly. Při stěhování započítáváme svým klientům vždy jen skutečně spotřebované množství fólie.