Igelitový pytel

Rozměry igelitového pytle :

šířka: 70 cm     výška: 110 cm     objem: 70 litrů     materiál: 18 mm


Vlastnosti igelitového pytle:


Běžný užitkový plastový pytel velkých rozměrů z černého pevného igelitu LDPE, 100% recyklovatelný.

Potřebujete pevný igelitový pytel na přepravu různých věcí, nebo na likvidaci odpadu? Užitkový igelitový pytel je velkých rozměrů bez úvazku plnícího otvoru z vysoce kvalitního černého pevného LDPE materiálu. Má vysokou stálobarevnost a pevnost. Standardní igelitový pytel je otevřený a pro svou pevnost vyniká značnou odolností proti protržení, či prodření, podobně jako papírový pytel.

Igelitový pytel je vhodný ovšem pouze na přepravu neostrých předmětů, či na likvidaci lehčího neostrého odpadu. Na základě dlouholetých zkušeností naší společnosti používáme igelitové pytle nejčastěji v průběhu stěhování na likvidaci odpadu a při závěrečném úklidu.

Při stěhování kancelářských prostor do těchto igelitových pytlů sbíráme směsný lehčí neostrý odpad nebo odpad rovnou do igelitových pytlů třídíme. Díky své pevnosti do těchto igelitových pytlů lze ukládat  při stěhování bytů nejen odpad, ale i některé svršky, obuv či věci převážně textilního charakteru. Široké spektrum velikostí igelitových pytlů umožňuje vybrat právě vhodný rozměr. Igelitové pytle Vám nabízíme za příznivé ceny dle množství, které budete potřebovat.