Papírová krabice na knihy
Jedině papírová krabice na knihy je dostatečně pevná, aby vydržela náročné stěhování. Knihy jsou velmi těžké a proto je nutné mít na ně velmi kvalitní papírovou krabici. Svými vlastnostni papírová krabice na knihy zaručí, že Vašim knihám se během přepravy nic nestane a budeou po celou dobu velmi dobře uloženy. Každé stěhování vyždaduje vhodné obalové materiály a to nejen papírové krabice na knihy, ale i další materiály. Krabice na knihy lze využít jak při stěhování firem, tak bytů.


Rozměry a vlastnosti papírové krabice na knihy:

šířka: 36 cm     hloubka: 30 cm     výška: 33 cm     objem: 35,64 l

obal je vyroben z pětivrstvé kvalitní kartónové lepenky komůrkového propylenu hnědé barvy

Krabice na knihy


Stěhování knih - jedině papírová krabice na knihyPapírové krabice na knihy jsou vhodné na zabalení a stěhování nejen knih, ale také pro předměty menších rozměrů, kancelářské agendy atd. Papírová krabice na knihy menších rozměrů je vyrobena z pětivrstvé kvalitní kartónové lepenky komůrkového propylenu hnědé barvy. Papírová krabice na knihy má hladký vnější i vnitřní povrch. Slepením a kvalitní technologií je dosaženo maximální pevnosti. Pro svou pevnost má papírová krabice na knihy zcela univerzální použití. Při stěhování se tyto bedny používají zejména na balení knih, vhodné je i balení knih většího formátu a hlavně předmětů menších rozměrů.

Všestranné a efektivní  použití těchto papírových krabic na knihy doporučujeme  jako výbornou ochranu jakéhokoliv předmětu při stěhování. Tyto krabice svým zákazníkům dodáváme v rozloženém stavu tzv. dodávka na plocho, nezaberou tedy tolik místa a jejich jednoduchým složením je dosaženo požadovaného tvaru. Na základě požadavků jsme pro Vás schopni zajistit dodání těchto beden všech druhů kartonáže z 2, 3, 5 , 7-mi vrstvé hladké lepenky. V nabídce máme papírové krabice na knihy zcela nové i použité za zvýhodněné ceny. Krabice na knihy Vám rádi zapůjčíme či prodáme za příznivé ceny dle Vašeho požadavku. Krabice dovezeme až k Vám v termínu, který si budete přát.


Objednejte si papírové krabice na knihy, unesou leccos.