Papírová krabice na šaty


Papírová krabice na šaty je geniálním řešením, jak přestěhovat čisté oblečení a navíc na ramínku. Při stěhování oděvů se nejvíce osvědčily papírové šatní krabice. Takto je možno přepravovat nejen drahé obleky a kožichy, ale též košile a vše ostatní na ramínkách. Po převozu nejsou oděvy uskladněné v papírové krabici na šaty zmačkané a při transportu jsou ideálně chráněné. papírová krabice na šaty je vhodná nejen při stěhování bytů, ale i firem. Krabice Vám dopravíme přímo do Vaší domácnosti či do Vaší kanceláře.


Rozměry a vlastnosti papírové krabice na šaty:

šířka: 54,5 cm     hloubka:50 cm     výška: 103,5 cm

Obal je konstruován na cca 10 - 15 rámínek s děvy. Uložení před stěhováním je velmi jednoduché a nenáročné.

Krabice na saty


Papírová krabice na šaty - vydrží hodně a šaty nepoškodíPapírová krabice na šaty je vyrobena z pětivrstvé kartónové lepenky. Vhodnými materiály a kvalitní technologií je dosaženo maximální pevnosti obalu. Papírové krabice na šaty dodáváme v rozloženém stavu spolu s tyčí na ramínka. Jejich složením je dosaženo požadovaného tvaru. tyto bedny se dodávají v rozložené stavu, jsou dobře stohovatelné, takže se dají úhledně rozložené přepravovat.

Papírová krabice na šaty je určená při přepravě především k přepravě oděvů a svršků, které je při stěhování vhodné přesouvat vyvěšené na ramínkách (společenské obleky, šaty, košile, bundy, kabáty atd.) Krabice dopravíme až k Vám do Prahy, Brna nebo Ostravy.

Stěhování oděvů probíhá v papírových krabicích na šaty ve svislé poloze. Výhodou je, že se šatstvo při stěhování nepomačká, je šetrně uloženo a je kryté proti nečistotám.V místě vykládky se může oblečení z šatních krabic vyndat přímo do skříní. V nabídce máme krabice na šaty zcela nové i použité za zvýhodněnou cenu. Krabice na stěhování Vám zapůjčíme nebo prodáme za příznivé ceny dle Vašeho požadavku.


Objednejte si papírové krabice na šaty, budete dokonale chránit Vaše oděvy.