Lepicí pásky

Lepici  pasky


Rozměry lepicí pásky :

šířka: 48 mm     návin: 66 m


Vlastnosti lepicí pásky:


Pevná polypropylenová lepicí páska s vysokou dotekovou lepivostí.


Potřebujete lepicí pásky na zajištění krabic, nebo na upevnění všech ostatních obalů, které při stěhování použijete? Lepící pásky jsou nepostradatelným pomocníkem při jakémkoli stěhování. Hlavní vlastností lepicích pásek je vysoká doteková lepivost. lepicí pásky se vvužívají pro spolehlivé zalepení krabic s klopami všech druhů a zejména při spojení jednotlivých částí různých druhů fólií.

Další významné použití lepicích pásek je při přelepení šuplíků a dvířek u skříní, aby nedocházelo k jejich otevření, během přepravy. Při obalení specificky povrchově upraveného nábytku je třeba dodržovat při lepení fólií určitá  pravidla. Naše společnost na základě dlouholetých zkušeností používá několik druhů lepících pásek. Mezi klasické lepící pásky patří transparentní průhledná lepicí páska a standardní bílá lepící páska z PVC a speciální krepová lepící páska.

Pevná lepící páska nezanechává lepidlo na nábytku

Transparentní lepící pásku používáme při stěhování nejčastěji na spojení jednotlivých kusů různých fólií a lepení krabic s klopami. Standardní bílá lepicí páska z PVC je pro svou velkou pevnost používána na lepení krabic, které zůstávají uloženy ve spisovnách a archívech. Krepovou lepicí pásku nejčastěji používáme na  přelepení dvířek nábytku k vnější fixaci. Lepicí pásky na hladkém povrchu nezanechávají stopu. Lepicí pásky Vám nabízíme za příznivé ceny dle Vašeho požadavku. Účtujeme Vám vždy jen skutečně spotřebované množství lepicích pásek.