Papírová krabice na PC


Papírová krabice na PC je nejvhodnějším obalem na stěhování PC. Nejste si jisti jak zabalit a v čem převézt Vaše PC sestav? Papírová krabice na PC je ideálním obalem pro tato zařízení. Svoji velikostí dokonale vyhovuje pro přepravu IT techniky. Při použití papírové krabice na PC dochází ke přepravě celé PC sestravy v jednom obalu. PC je zabaleno do bublinkové fólie a tím chráněno proti oděru uvnitř obalu. Využijte možnosti závozu našich obalových materiálů.


Rozměry a vlastnosti papírové krabice na PC:

šířka: 64 cm     hloubka: 49 cm     výška: 49 cm     objem: 153,66 l

obal je vyroben z pětivrstvé kvalitní kartónové lepenky komůrkového propylenu hnědé barvy

Stěhování krabice na PC

Papírové krabice na PC - správný obal ochráníPapírová krabice na PC je také vhodná na stěhování IT techniky, multifunkčních zařízení, elektroniky, audiovizuální techniky, uměleckých předmětů, předmětů větších rozměrů, keramiky, skla, porcelánu atd.  Papírová  krabice na PC je vyrobena z pětivrstvé kvalitní kartónové lepenky komůrkového propylenu hnědé barvy. Krabice má zcela hladký povrch. Slepením a kvalitní technologií je dosaženo maximální pevnosti tohoto obalu.

Díky pevnosti a především velikosti krabice na PC má tento obal zcela univerzální použití. V těchto bednách stěhujeme  zejména kanceláře, kde se používají na zabalení veškeré IT techniky a dalších multifunkčních zařízení. Zcela vhodné jsou na balení elektroniky a balení meších elektrospotřebičů. Balení do těchto papírových krabic na PC pobíhá standardně nejdříve obalením stěhovaného předmětu do bublinkové fólie a následným uložením do krabice. Využívány jsou tyto krabice i při stěhování uměleckých předmětů menší hmotnosti.

Jejich  všestranné a efektivní  použití je výbornou ochranou všech předmětů.  Papírové krabice na PC svým zákazníkům dodáváme v rozloženém stavu tzv. dodávka na plocho, nezaberou tolik místa v místě vykládky a jejich jednoduchým složením je pak dosaženo požadovaného tvaru. Na základě požadavků jsme schopni zajistit svým klientům dodání těchto krabic ve všech druzích kartonáže z 2, 3, 5 , 7-mi vrstvé hladké lepenky. V nabídce naší firmy máme papírové krabice na PC zcela nové i použité za zvýhodněnou cenu. Krabice na stěhování Vám velmi rádi zapůjčíme nebo prodáme za příznivé ceny dle Vašeho požadavku.


O informace o obalech kontaktujte dispečery zde.

Poptávkový formulář vyplňte zde.