Papírová krabice standardPapírové krabice jsou pro Vás tím nejlepším, co se Vám bude na balení a stěhování hodit. Jsou velmi pohodlné na balení a zaručují optimální výsledek vašeho stěhování. Papírové krabice jsou velmi dobře manipulovatelné a skladovatelné. Ať jste z Prahy, Brna či Ostravy papírové krabice Vám vždy s náležitým předstihem a v potřebném množství zavezeme a vysvětlíme balení.

Rozměry a vlastnosti papírové krabice:

šířka: 60 cm     hloubka: 31 cm     výška: 33 cm     objem: 61,38 l

materiál je z pětivrstvé kvalitní kartónové lepenky komůrkového propylenu hnědé barvy

Stěhování krabice standardStěhování v papírových krabicích standard - správná volba
Papírová krabice je vhodná na stěhování svršků, knih, vybavení kuchyní, předměty menších rozměrů, kancelářské agendy atd. Papírová standardní krabice je vyrobena z pětivrstvé kvalitní kartónové lepenky komůrkového propylenu hnědé barvy a má hladký povrch. Slepením a kvalitní technologií je dosaženo maximální pevnosti této papírové krabice. Díky pevnosti krabice má tento obal zcela univerzální použití při stěhování.

Při stěhování se tyto krabice používají zejména na balení osobních věcí, předmětů křehčí povahy, ale také na balení knih či  vybavení kanceláří a spisoven. Jejich  všestranné a efektivní  použití je výbornou ochranou jakéhokoliv předmětu při stěhování. Krabice svým zákazníkům dodáváme v rozloženém stavu tzv. dodávka na plocho, nezaberou tedy tolik místa a jejich jednoduchým složením je pak dosaženo požadovaného tvaru. Na základě požadavků jsem schopni zajistit svým klientům dodání krabic všech druhů kartonáže z 2, 3, 5 , 7-mi vrstvé hladké lepenky. V nabídce máme krabice zcela nové i použité za zvýhodněnou cenu. Krabice na stěhování Vám rádi zapůjčíme nebo prodáme za příznivé ceny dle Vašeho požadavku. Kompletní nabídku obalů zahrnuje širokou škálu balicího sortimentu.

Objednejte si papírové krabice, jsou na stěhování nejlepší.