Papirové pytle
Papirovy pytel


Rozměry papírového pytle:

šířka: 64 cm     výška: 115 cm     objem: 65 litrů


Vlastnosti papírového pytle:


Užitkový papírový pytel velkých rozměrů bez úvazku plnícího otvoru, otevřený papírový pytel z hnědého papíru, lepený s křížovým dnem s dobrou pevností a odolností proti protržení.


Papírový pytel velkých rozměrů je pro likvidaci odpadu, vejde se toho do něj mnoho a je velmi pevný. Papírové pytle jsou bez úvazku plnícího otvoru a jsou vyrobeny z hnědého vysoce kvalitního pevného papíru. Standardní papírový pytel je otevřený a má důkladně lepené pevné křížové dno, takže při postupném plnění může volně stát.

Papírové pytle vydrží opravdu hodně

Papírový pytel yniká vysokou odolností proti protržení, protože je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. Na základě dlouholetých zkušeností naší společnosti používáme papírové pytle nejčastěji na ekologickou likvidaci odpadu a při závěrečném úklidu. Při stěhování kancelářských prostor do těchto  papírových pytlů sbíráme směsný odpad či odpad rovnou do pytlů třídíme. Díky své pevnosti do těchto papírových pytlů lze ukládat  při stěhování bytů nejen odpad, ale i některé svršky, obuv či věci převážně textilního charakteru.

Papírové pytle využíváme při likvidaci jakéhokoliv odpadu, podobně jako igelitové pytle. Široké spektrum velikostí papírových pytlů umožňuje vybrat právě vhodný rozměr pro Vaše stěhování. Papírové pytle Vám za příznivé ceny v množství podle Vašich požadavků.