Různé využití
Různé využitíAť už se chcete stěhovat vlastními silami nebo si objednáte firmu, vždy budete potřebovat obaly. Veškerý sortiment našeho obalového materiálu má různé využití i ve Vaší domácnosti. Obalový materiál tvoří nedílnou součást každého stěhování a čím kvalitnější je, tím více zabezpečíte, že Vaše věci budou  ochráněné před případnými nehodami.

Při volbě obalového materiálu můžete využít našich praktických a letitých zkušeností. Můžete tak výrazně ušetřit náklady na balení a efektivně využít nové balící materiály a ušetřit si i pracnost při balení. Pořídit si můžete obalový materiál u naší společnosti bez ohledu na to, zda s námi Vaše stěhování uskutečníte či nikoliv.

Výběr kvalitního obalového materiálu doceníte zpravidla až po akci samotné, a proto je jeho správná volba tak důležitá. Do kvalitního obalového materiálu můžete s naší společností zabalit prakticky cokoliv. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

  • menší kartony můžete použít také na  spojovací materiál, náhradní díly, různé součástky
  • větší kartony můžete použít také na Vaše výrobky
  • obstaráme Vám i  jiné speciální kartóny (např. na skleničky)
  • šatní krabice můžete použít jako provizorní skříň ve Vaší šatně nebo si ji nechte na střídání sezónního oblečení
  • nezapomeňte, že kdo si hraje nezlobí, nabídněte Vašim dětem obalový materiál třeba na hraní (vyjma igelitových fólií,pytlů a pásek) budou mít na Vaše stěhování milou vzpomínku