Cenová nabídka
Stěhování firmy cenová nabídkaCenová nabídka je z naší strany závazná a můžete si být jistí, že ji dodržíme. V případě, že by celé stěhování bylo v průběhu výrazně změněno, o změně ceny budeme s Vámi samozřejmě jednat. Po kompletním seznámení s Vašimi předměty, Vašimi potřebami a dopravními cestami uvnitř i vně budov Vám náš technik předloží cenovou nabídku. Z cenové nabídky vždy vyplývá, za co přesně platíte a proč za to platíte.

Cenová nabídka je Vám ušita na míru

Každé stěhování lze obvykle realizovat několika způsoby, které se liší svou náročností a tudíž i cenou. V případech, kdy je kladen důraz na rychlost a nepřerušení provozu Vaší společnosti, uskutečňujeme celý přesun v nočních hodinách. Tato varianta cenové nabídky je o něco vyšší, než stěhování společnosti přes den, kde všichni pracovníci přeruší svoji obvyklou pracovní činnost a v pracovní době se věnují přesunu firmy nebo dostávají volno.

Jde zrealizovat i stěhování z tohoto pohledu kombinované, některé vybrané pracoviště přesunout v noci a jiné během dne. My Vám rádi předložíme cenovou nabídku na více variant. Vy si pak vyberete, která z cenových nabídek je pro Vás nejvýhodnější či pro Vás znamená nejmenší komplikace.

Nechte si od nás nezávazně vypracovat cenovou nabídku.