Příprava stěhování uměleckých předmětů


Příprava stěhování uměleckých předmětů - hledáte zkušenou firmu, která Vám bezpečně přepraví nějaký umělecký kousek? Potřebujete poradit jak nejlépe připravit  umělecké předměty, a co vše pro hladký a bezpečný průběh přesunu učinit? Využijte našich bohatých zkušeností i stěhovacího robota se stěhováním uměleckých předmětů. Příprava vyžaduje maximální profesionalitu, bezpečnost a znalosti. Vy přesně znáte Vaše umělecké předměty a my způsoby, jak je co nejbezpečněji přestěhovat. Přípravu stěhování uměleckých předmětů je nutné vypracovat v každém případě, ať už se jedná o jeden obraz, nebo o celou galerii. Prohlédněte si naše reference.

Využijte našich zkušenosti a kontaktujte nás, vypracujeme společně dokonalou přípravu stěhování uměleckých předmětů!

Jak na přípravu stěhování uměleckých předmětů

Průběh ale i příprava stěhování uměleckých předmětů je třeba dokonale naplánovat. A přesně stanovit pohyb jednotlivých předmětů v množství a čase. Proto je velice důležitá organizace celého týmu i vozoveho parku. Příprava stěhování uměleckých předmětů bude rozfázována:
příprava stěhování uměleckých předmětů
  • Příprava obalů a dřevěných beden
  • Příprava nakládky uměleckých předmětů
  • Příprava dopravy uměleckých předmětů
  • Příprava logistiky
  • Příprava bezpečnosti a pojištění uměleckých předmětů
  • Příprava vybalování uměleckých předmětů
  • Příprava předání uměleckých předmětů

Jednotlivé kroky přípravy je nutné důkladně předem specifikovat a společně s objednatelem, kurátorem, či jinou zodpovědnou osobou dokonale naplánovat jednotlivé kroky. Příprava uměleckých předmětů je více než nutná. Především pro maximální bezpečnost uměleckých předmětů. Je nutné vědět o pohybu každého kusu.

Kontaktujte nás a dojednejte si návštěvu technika, pomůže vám i s přípravou stěhování uměleckých předmětů.

Stěhování uměleckých předmětů - průběh

Návštěva technika – Pro spolehlivý přesun uměleckých předmětů doporučujeme využít návštěvy našeho technika, který posoudí náročnost uměleckých předmětů a doporučí optimální postupy. Díky této službě je možno vše optimálně plánovat a zároveň řídit celý proces. Od příprav, až po samotnou realizaci. Při přesunu uměleckých děl je návštěva zástupce firmy naprosto nezbytná.

příprava stěhování uměleckých předmětů

Zaměření uměleckého předmětu – v přípravě je nutné daný předmět pečlivě zaměřit. Na základě této informace zvolíme vhodný obalový materiál a jeho potřebné množství, tak aby umělecký předmět, byl dokonale ochráněn.  Zaměření uměleckých předmětů a jejich posouzení je nedílnou součástí přípravy. Pro některá umělecká díla se používají speciálně navržené a vyrobené přepravní obaly.

příprava stěhování uměleckých předmětů

Cenová nabídka – Na základě získaných informací z přípravy stěhování uměleckého předmětu vypracujeme cenovou kalkulaci. Cenovou nabídku Vám  náš pracovník odprezentuje se všemi podrobnostmi v souladu s profesními zkušenostmi specifických exponátů. Získáte jasnou a nezkreslenou představu o ceně celého procesu.

příprava stěhování uměleckých předmětů

Výroba přepravního obalu - na základě údajů ze z příprav stěhování uměleckých předmětů a měření, vyrobíme speciální dřevěný obal s vnitřním polstrováním. Umělecký předmět je tak bezpečně zajištěn a ochráněn proti poškození v důsledku pohybu uvnitř obalu.

příprava stěhování uměleckých předmětů