Cenová nabídka stěhování umění
Cenová nabídka umění

Cenová nabídka stěhování uměleckého díla bývá úměrná jeho hodnotě, dokážeme Vám poskytnout jeho mimořádnou ochranu v našich sleciálních vozech. Čím je umělecký předmět hodnotnější, tím více úsilí je zapotřebí vynaložit pro jeho ochranu při manipulacích v budově a ochraně na voze. Vynaložené ochranné prostředky a balicí materiály se následně projevují do cenové nabídky. Tato jednoduchá empirie je léty osvědčenou zkušeností.

Cenovou nabídku vždy tlačíme dolů

Cenová nabídka přesunu uměleckých předmětů se vždy snažíme ovlivnit co nejvíce ve prospěch klienta. Vždy volíme takové pracovní postupy, množství techniky a počet pracovníků, aby výsledkem bylo vše co nejefektivnější, bezpečné a levné. To znamená, aby vynaložené finanční prostředky za obalové materiály a techniku byly skutečně rozumně investovány s ohledem na hodnotu uměleckého díly, které nám svěříte.

Cenovou nabídku za převoz uměleckého předmětu Vám rádi doručíme osobně a seznámíme Vás s jednotlivými položkami celkové ceny za přesun uměleckého předmětu. Při osobní návštěvě Vám vysvětlíme jednotlivé položky cenové nabídky, například z jakých důvodů navrhujeme plánované postupy a plánované obalové a fixační materiály.

Kontaktujte nás, připravíme Vám výhodnou cenovou nabídku stěhování uměleckých předmětů.