Co vás čeká v průběhu stěhování?


Spolehněte se na naši firmu a komplexní servis, vaše stěhování proběhne hladce. Díky tomu, že stěhování předcházela důkladná příprava, nemusíte se bát komplikací. Sepíšeme s vámi plán stěhování a toho se budeme držet. Chcete vědět, jakby mohl vypadat? Ozvěte se nám, můžete kdykoli, jsme on -line.

Samozřejmě je důležité rozlišit, jestli budeme stěhovat byt, vaši malou či velkou firmu či zda se budou přesouvat umělecké předměty. Na všechno se dovedeme připravit, vezmeme v potaz, kolik máte věci a jak velké jsou prostory, kterých se stěhování týká. V každém případě vám předem dáme cenovou nabídku a jakmile ji odsouhlasíte, budeme se jí držet. My ceny v průběhu stěhování neměníme.

Je jedno, zda si objednáte stěhování Praha, nebo budeme zajišťovat stěhování v Brně, jsme spolehliví kdekoli, v Olomouci stejně jako při stěhování v Ostravě. V průběhu stěhování s ev každém případě zaměřujeme na následující kroky, díky nimž budete na konci spokojen a nebude vám nic chybět.

Objednejte si hladký průběh stěhování s naší firmou! Je nám jedno, zda potřebujete přestěhovat garsonku o dvě ulici dál nebo firmu přes půl světa. Zvládneme obojí, máme malé i velké vozy. Přesně na míru vašim požadavkům.

Kontaktujte nás, řekneme Vám o průběhu stěhování vše.

Co vše zahrnuje průběh stěhování?

Samozřejmě je důležité rozlišit, jestli se jedná byt anebo umělecký předmět. Průběh stěhování se liší především dle charakteru, objemu jednotlivých předmětů, jejich hodnoty a dle dalších kritérií. Můžete se spolehnout na to, že v průběhu stěhování zajistíme následující:

 1. ochranu prostor
 2. rozpojení a zabalení PC
 3. převzetí předmětů
 4. demontáž nábytku
 5. nakládku na vozy
 6. přesun vozů
 7. nastěhování nových prostor
 8. vybalení PC techniky
 9. zavěšení nástěnek a obrazů
 10. předání stěhovaných předmětů
 11. likvidaci odpadu
nákladní stěhovací vůz

Pokud budete potřebovat, můžete samozřejmě využít i našeho skladu. Můžeme Vám poskytnout skladovací prostory na 6.000 m2. Naši technici Vám také rádi smontují dovezený nábytek či provedou drobné úpravy v interiéru. Pokud potřebujete přestěhovat opravdu vzácné umělecké kousky vyžadující stálou teplotu prostředí, jsme na to připraveni. Vlastníme v našem vozovém parku vozy s regulací teploty v nákladním prostoru v rozpětí -30 - +30 stupňů Celsia nebo Vám obstaráme klimastabilní bedny.

Objednejte si bezproblémový průběh stěhování!

Co v průběhu stěhování kontrolovat?

V průběhu stěhování Vám doporučujeme mít pod kontrolou vstupy do budov a prostor. Pokud nemáte dostatek personálu, jsme schopní Vám zajistit i pro bezpečnýprůběh ostrahu objektu, která bezpečně ohlídá, aby v průběhu nevnikl do objektu někdo nezvaný. V průběhu kontrolujte i stav jednotlivých kusů materiálu. I když jsme vybaveni speciálně upravenými vozy a naši pracovníci se snaží se vším zacházet co nejopatrněji, někdy se v průběhu přesouvání materiálu bohužel může stát malá nehoda, ale i tak se můžete spolehnout na naše řádně sjednané pojištění.

Objednejte si hladký průběh stěhování s naší firmou!