Průběh stěhování bytů


Průběh stěhování bytů - chcete vědět, co celou Vaší domácnost čeká? Využijte jedné z nejznámějších a nejzkušenějších stěhovacích firem na trhu HrubyMoving. Naše firma Vás stěhuje pod značkou HrubyMOVING již od roku 1995 a poskytnout Vám můžeme řadu referencí. Zajistíme Vám hladký průběh stěhování bytu za nízké ceny, osobitý přístup ke každé zakázce a spolehlivý servis, který Vám poskytují konkrétní lidé. Průběh stěhování bytu po ČR, Evropě či zámoří bude bezpečný a proveden včas. Průběh přesunu Vašeho bytu a veškerého nábytku a vybavení bude  naloženo na moderní a speciálně upravené vozy. Náš tým tvoří profesionálové s dlouholetou praxí. Po celou dobu stěhování Vašeho bytu, kontrolujeme stav jednotlivých předmětů a vždy ručíme za jeho bezvadné doručení do nové lokality. Průběh stěhování Vašeho bytu je nejen v rukou profesionálů, ale je též velmi dobře pojištěno.

Objednejte si hladký průběh stěhování bytu od HrubyMOVING!

Průběh stěhování bytu nebude dřina

Stěhujete se rádi? Často se říká, že je lepší vyhořet. To už ale dávno neplatí a Vy si tak své nové bydlení, můžete užívat již od samého počátku. Stačí vše velmi dobře naplánovat, udělat dobrou přípravu bytu a pak už celý průběh běží jako na drátkách. Naši pracovníci Vám pomohou, s čím budete potřebovat. Po dohodě Vám dovezou prázdné obaly.  A kdybyste kvůli Vašemu náročnému zaměstnání neměli na nic čas, nezoufejte. Zabalíme Vám kompletně vše a Vy již přijdete bez jakýchkoliv starostí k hotovému.

Objednejte si pohodový průběh stěhování bytu od HrubyMOVING!

Máte připraveno vše pro hladký průběh stěhování bytu?

Ačkoliv se to může zdát jako banalita, připravit byt na bezproblémový průběh stěhování, zase taková hračka není. Především je nutné myslet na dostatek vhodných obalů. U nás levně zakoupíte vhodné krabice na Vaše svršky, knihy, porcelán a ostatní drobnosti, které se v bytě nacházejí. V případě Vašeho zájmu Vám obaly ochotně zapůčíme. Odpadne Vám starost se sháněním "krabic od banánů" a tím Vás vše vyjde levněji a ušetříte Váš čas. Naše stěhovací vozy jsou standardně vybaveny prokládacími dekami, upínacím zařízením v nákladovém prostoru a dalšími pomůckami, které ochrání Váš majetek.

Důležitá je samozřejmě příprava. Připravte si plán, co kdy a jak, budete v průběhu stěhování bytu dělat. Pokud si něčím nebudete jisti, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Z našeho vozového parku si můžete vybrat přesně ten rozměr auta, který Vám bude nejvíce vyhovovat průběhu stěhování bytu. Nejlépe Vám však poradí náš technik. Ten při rychlé obhlídce dokáže přesně spočítat, do jak velkého auta se vše vejde. Bylo by pro Vás zbytečné platit veliké peníze za poloprázdný kamion. Poskytujeme Vám tak kompletní služby se zárukou.

  • Skladování
  • Autodoprava
  • Návrhy interiérů
  • Drobné úpravy interiérů
  • Výroba a prodej dřevěných beden

Objednejte si hladký průběh stěhování s naší firmou!

stěhování bytu