Demontáž nábytku
Stehovani firem domontáž nábytkuDemontáž nábytku je součástí každého stěhování firmy. Demontáž nábytku Vám spolehlivě provedou naši zaměstnanci, kteří mají potřebné vybavení. Při osobní prohlídce nábytkových sestav či jednotlivých kusů nábytku je naším technikem posouzena nejen náročnost celého přesunu, ale také zjištěna případná náročnost na demontáž nábytku a zpětnou montáž. V celkové nabídce je celý proces podrobně sestaven a detailně popsán.

Profesionální demontáž nábytku

V případě specifických kusů vybavení spolupracujeme s výhradními zástupci nábytkářských firem. Pracovníci HrubyMOVING jsou průběžně proškolováni a připravováni pro demontážní činnosti. Vždy jsou dodržovány běžné montážní postupy s ohledem na možnosti celého přesunu. Důslednost, pečlivost a mechanická zručnost našich stěhovacích odborníků je nejen při demontáži nábytku samozřejmostí.

Po demontáži nábytku jsou použity ochranné prvky na ochranu nábytku. Zpětné montáže jsou opět prováděny s precizností nám vlastní. Demontáže probíhají dle náročnosti přímo v den stěhování nebo v přípravném období dříve opět s ohledem na časovou náročnost a dodržení termínů stěhování daných celkovým harmonogramem stěhování.

Kontaktujte nás, demontáž nábytku proběhne profesionálně.