Nakládka vozu
Stěhování firem nakládka na vozy


Nakládka vozu našimi pracovníky je rychlá a ohleduplná k Vašemu majetku. Po převzetí a zabalení stěhovaných předmětů  probíhá dle celkového harmonogramu stěhování nakládka na vozy.

Náš vozový park nabízí svým zákazníkům možnosti uložení stěhovaných předmětů na ložných plochách vozidel různých velikostí. Při stěhování firem provádíme nakládku na vozy především větších rozměrů. Vozidla společnosti HrubyMOVING s.r.o. jsou speciálně vybavena tak, aby nepoškodila žádný kus Vašeho majetku a vybavení firmy.

Nakládka vozu - vše je pod kontrolou

Nachází se v nich upínací systémem zajišťující ochranu proti posunu předmětů za jízdy. Ke standardnímu vybavení vozidel patří i mimo jiné prokládací deky, pojezdová kolečka, paletová a manipulační technika, kterými probíhá nakládka vozu. Některá vozidla mají hydraulickou plošinu na nakládku vozu. Všude kde není technický přístup do objektů, ve kterých stěhování probíhá,  tato vozidla rozhodně doporučujeme.

K dalšímu nadstandardnímu vybavení patří sledovací systém GPS, který umožňuje zjistit polohu vozidla v jakékoliv chvíli transportu. Pracovníci nakládky provedou nakládku vozu, Vaše věci dle daného systému uložení bezpečně s důkladným zajištěním Vašich předmětů pro bezpečný transport.

Kontaktujte nás, nakládka vozu bude rychlá a ohleduplná.