Přestěhujeme vám cokoliv. V Česku, po Evropě i v zámoří.


Potřebujete zařídit stěhování bytů či stěhování firmy, nebo stěhování uměleckých předmětů? Naše firma vám nabízí profesionální a bezpečné stěhovací služby po celé České republice, Evropě a dokonce i v zámoří.  Obraťte se na nás, pokud potřebujete stěhování Praha, zajistíme pro vás stěhování Brno anebo, pokud sháníte, také stěhování Ostrava.
Když si objednáte stěhování u naší společnosti, objednáváte si zároveň veškerý servis spojený s přepravou nábytku a dalšího zařízení. Zajistíme pro vás přípravu bytu či kanceláří na stěhování včetně potřebných obalů či uskladnění věcí v případě potřeby. Kvalitu našich služeb potvrzuje certifikát ISO 9001, veškeré stěhování je pojištěné, čímž garantujeme bezpečí vašich předmětů.

Aby bylo stěhování Praha ještě jednodušší, zajišťujeme v rámci našich komplexních služeb i obalový materiál včetně obalů na míru. Stejný servis můžete samozřejmě čekat, i když si objednáte stěhování Brno anebo stěhování Ostrava. Potřebujete s něčím poradit či pomoci správně naplánovat samotnou přípravu stěhování, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a probereme s vámi vše důležité. Stěhování nás opravdu baví! Přesvědčte se o tom i vy. Přestěhujeme váš nábytek, rodinné památky i vybavení kanceláří i firem za vynikající cenu, kterou s každým zákazníkem sjednáváme individuálně.  Ptejte se nás kdykoli, jsme pro vás stále on line.

 

Naše stěhovací služby zahrnují veškeré stěhování za super ceny

Návštěva technika – Prohlídka prostor a stěhovaných předmětů ve fázi přípravy stěhování, zabezpečí optimální využití techniky, pracovních sil a obalových materiálů. Díky této stěhovací službě je možno vše optimálně plánovat a zároveň řídit proces od příprav až po samotnou realizaci stěhování.


návštěva technika

Stěhování firem – Dokážeme zabezpečit stěhovací služby pro malé i velké společností včetně zaměření nových prostor včetně návrhu spaceplanu a celkového harmonogramu. Zajistíme stěhování i po šestnácté hodině, díky čemuž nemusí vaše firma přerušovat provoz a vyhne se zbytečným ztrátám. Obraťte se na nás, jsme připraveni.

stěhování firem

Stěhování kanceláří – Zajišťujeme rovněž profesionální stěhování kanceláří. Vaše prostory přestěhujeme efektivně,, rychle a bez poškození vybavení. Nevzniknou vám téměř žádné prostoje v chodu kanceláře, stačí, když se na nás obrátíte, abychom dojednali ideální termín. Kancelář vám přestěhujeme v Praze, Brně, Ostravě i kdekoli jinde.

stěhování firem

Stěhování bytů – Nebojte se nám svěřit svoje předměty a nábytek. Vše provedeme tak, aby vám stěhování co nejméně zatěžovalo rozpočet a zároveň jste se veškerému zařizování mohli věnovat co nejméně. Využijte naši stěhovací službu, na těžkou práci jsme tu my.

stěhování bytu

Stěhování knižních fondů – Pomocí speciálních vozíků dokážeme přestěhovat knižní fondy a archivy velmi efektivně, rychle a se zárukou zachování pořadí fondů dle signatur. Stěhování knižních fondů je naše specialita! Proto neváhejte s objednáním.

knižní fondy

Stěhování uměleckých předmětů – je nám jasné, že tady je potřeba maximální opatrnost při manipulaci s jednotlivými předměty. Pro umělecké předměty vyrobíme speciální dřevěné obaly, které je ochrání před poškozením během stěhování. Kdo jiný vám tohle nabídne? Napište nám, nezávazně vám spočítáme, za kolik

umělecké předměty

Stěhování strojů a trezorů – pomocí speciální techniky provádíme stěhování těžkých předmětů, jako jsou trezory, trezorové skříně, dílenské vybavení, strojní a výrobní linky. Pro tyto stěhovací služby zajistíme vhodnou techniku (jeřáby či vysokozdvižné vozíky atd.). Při manipulaci s těžkými předměty nejsme limitování maximální hmotností předmětu. Stěhování těžkých břemen opravdu umíme!

stroje a trezory

Zapojení a rozpojení PC – Před vlasním stěhováním naši proškolení pracovníci rozpojí výpočetní techniku na jednotlivých pracovištích. Poté provedou označení jednotlivých komponentů (monitor, klávesnice, PC, myš, tiskárny atd.) popisnými štítky. Tyto štítky zabezpečí bezpečné zpětné sestavení pracovních stanic na nových pracovištích. Využijte této stěhovací služby a objednejte si stěhování se zapojením PC komponentů.

zapojení a rozpojení pc

Balicí služba – Poskytujeme kompletní i částečný balící servis. Vaše stěhování Vás nemusí obtěžovat. Naši školení pracovníci provedou odborné zabalení všech předmětů. Veškeré činnosti související se stěhováním se pro Vás omezují pouze na výběr správné společnosti -  HrubyMoving. Profesionální stěhovací služby jsou tu pro Vás!

balící služba

Demontáže a montáže nábytku – před stěhováním bývá obvykle  zapotřebí demontavat nábytkové sestavy a následně je opět smontovat. Naši školení pracovníci provedou odborné montáže a demontáže nábytkových sestav všech typů. Stěhovací služby naší společnosti znamenají stěhování na jedničku!

demontáže a montáže nábytku

Ekologická likvidace – Potřebujete v rámci stěhování zlikvidovat starý nábytek a obalový materiál ? Nám to můžete svěřit, vše bude spolehlivě a ekologicky zlikvidováno. Stěhovací služby znamenají také dokonalou ekologickou likvidaci.

ekologická likvidace

Výroba dřevěných obalů - vyrobíme Vám přesně na míru dřevěné bedny a obaly. Tyto bedny se hodí nejen na stěhování uměleckých předmětů, ale i na ostatní předměty, které potřebují mít během přepravy speciální pevný transportní obal. Spolehněte se na komplexní stěhovací služby a objednejte si stěhování včetně výroby dřevěných obalů!

výroba dřevěných obalů

Obaly - Veškerý obalový materiál, bedny, průtažné fixační fólie a bublinkové fólie Vám v rámci komplexních stěhovacích služeb rádi nabídneme za nízké ceny. Nemusíte objíždět obchody a shánět se po bednách. Stěhování v režii profesionálů zajistí také kvalitní obaly!

obaly

Stěhování po Evropě - Potřebujete stěhování mimo území ČR v rámci Evropy ? Veškeré evropské destinace nejsou pro nás problémem. Vyřídíme celní řízení i ostatní povolení. Vlastníme vhodný vozový park. Zajistíme stěhovací služby tak, aby Váš náklad byl vždy na správném místě, včas a za předem určenou cenu. Stěhování po Evropě je naše specialita!

stěhujeme po evropě

Stěhování do zámoří – Potřebujete stěhování do zámoří ? Veškeré destinace nejsou pro nás problémem. Vyřídíme celní řízení i ostatní povolení. Zajistíme vhodné kontejnery včetně zabalení jednotlivých předmětů, nakládky a vykládky. Váš náklad bude vždy na správném místě, včas a za předem určenou cenu. Stěhovací služby od renomovaných expertů zajistí stěhování do zámoří efektivně!

stěhujeme do zámoří

Skladová služba - sklady o rozloze 6.000 m2 – potřebujete cokoli uskladnit? Náš sklad je Vám se svojí ohromnou rozlohou maximálně k dispozici. I během stěhování Vám dočasně cokoliv uskladníme. Náš sklad rovněž můžete využít i jako svůj archív. V našem skladu jsou Vaše uskladněné předměty v bezpečí a dobře pojištěny. Využijte komplexních stěhovacích služeb a v rámci stěhování si zajistěte spolehlivou skladovací službu!

skladová služba

Evidence majetku - Naši školení pracovníci Vám v rámci stěhovacích služeb zajistí vypracování databáze užívaného majetku. V rámci příprav zajistíme evidenci skutečného stavu nábytkového vybavení společnosti. Evidence předmětů celé stěhování velmi urychlí.

evidence majetku

Zaměření prostor - Naši školení pracovníci Vám v rámci stěhovacích služeb zajistí vypracování a zpracování mapových podkladů. V rámci příprav stěhování zjistíme skutečné rozměry nových místností. Tyto hodnoty jsou jedním ze vstupních podkladů pro vypracování spaceplanu pro úspěšné stěhování.

zaměření prostor

Návrh spaceplanu –  Stěhování nábytku dle vypracovaného spaceplanu probíhá efektivně a rychle. Naši pracovníci zajistí, na základě evidence majetku a zaměření prostor, vypracování návrhu spaceplanu. Udělejte to nejlepší a nechte si od nás vypracovat kompletní přípravu stěhování. Objednejte si naše stěhovací služby.

návrh spaceplanu

Školení pracovníků a koordinace - na pracovníky objednatele jsou v průběhu stěhovacích činností kladeny požadavky na součinnost při celém procesu. V rámci přípravy provedeme školení jednotlivých vedoucích pracovníků Vaší společnosti, při kterém je seznámíme se všemi aspekty plánovaného stěhování. Náš koordinační tým uskuteční koordinaci celého procesu od fáze příprav až po vlastní realzaci. Objednejte si stěhovací služby od těch nejlepších!

školení pracovníků

Vyplňte jednoduchý formulář a stěhovací služby Vám mnohé usnadní!