Balicí službaBalicí služba

Kolik máte doma či v kanceláři předmětů a různých maličkostí, zjistíte obvykle až při stěhování. Spolehněte se na naši balicí službu, která Vám ušetří mnoho času, trpělivosti, i nervů při balení jednotlivých maličkostí celého vybavení Vašeho bytu, nebo kanceláře. První co budete řešit je, do čeho a jak se má vše zabalit.  A nejen to, každý předmět je zapotřebí zabalit pečlivě, aby se nic nepoškodilo. To vše zabere neuvěřitelné množství času. Balicí služba Vám tyto starosti dovolí, zcela vypustit z hlavy.

Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou na balicí službu, uvidíte, jak Vám odlehne.

Jak Vám balicí služba pomůže?

Naši pracovníci balící služby přicházejí do Vašich prostor a tam pod Vaším dozorem, či bez něj, zabalí veškeré stěhované předměty. Balicí služba používá osvědčené materiály z naší nabídky obalů. Po takto pečlivém zabalení se můžete spolehnout, že se při stěhování nic nezničí ani jinak nepoškodí. Navíc můžete myslet na mnohem zásadnější starosti, než to, jak zabalit jednotlivý hrníček apod.

Balicí služba - záruka bezpečnosti i přehledu o majetku

Balicí služba Vám vyhotoví dokumentaci a označí jednotlivé krabice. Tím zabezpečíme, že všechny zabalené předměty v krabicích opět vrátíme na své původní místo ve správné skříni. Plán balicí služby si stanovíte již při návštěvě technika u Vás. S ním stanovíte priority balicí služby a její harmonogram.

Informujte se na balicí službu.