Demontáže a montáže nábytkuDemontáž a montáž nábytku

Kanceláře či domácnosti jsou vybaveny obvykle množstvím nábytku a nábytkových sestav. Proto jsou demontáže a montáže nábytku nezbytnou součástí celého přesunu. Bývají mezi sebou propojeny či pevně připojeny na zeď. Pro úspěšné stěhovaní, je zapotřebí jednotlivé sestavy nábytku demontovat na části, které je možno bezpečné přepravit. Pro zdárnou demontáž nábytkových sestav je nutná nejen zkušeností a praxe, ale též potřebné vybavení nářadím. Rádi Vám s demontáží nábytku, ale i s jeho montáží a instalací v novém místě pomůžeme.

Kontaktujte nás, montáž i demontáž nábytku je pro nás hračka a vy se nebudete muset o nic starat.

Ohleduplná montáž, či demontáž nábytku s možnými opravami

Montáž i demontáž nábytku je vhodnou příležitostí, jak zjistit, jestli jednotlivé kusy nepotřebují drobné úpravy. Během montáže, nebo demontáže Vám můžeme pomoci s drobnými opravami, které prodlouží životnost Vašeho vybavení. Pro stěhování firmy, nebo bytu je třeba některé nábytkové kusy rozebrat až na jednotlivé desky. Jinak jsou svým charakterem nepřepravitelné.

Takto rozebrané dílce jsou našimi profesionálními pracovníky zabaleny do vhodných obalů, označeny a pečlivě evidovány. Spojovací materiál je během demontáže balen separátně a evidován. Váš nábytek si jistě zaslouží ohleduplné zacházení a profesionální montéry.

Objednejte si montáž a demontáž nábytku, budete mít po starostech.

Po stěhování Vám jednotlivé nábytkové sestavy opět smontujeme a vyrovnáme na případně nerovných podlahách. Se všemi aspekty demontáží a montáží nábytku Vás seznámí náš technik při prohlídce stěhovaných prostor u Vás.

Kontaktujte nás, montáž i demontáž nábytku budete mít rychle a kvalitně.