Evidence majetkuEvidence mjetkuEvidence majetku Vám při stěhování firmy, či bytu umožní dokonale vědět o každém kousku Vašeho nábytku. Především pro stěhování kancelářských prostor je velmi výhodné vytvořit evidenci majetku. Na základě této evidence je nejen jasné jaké množství nábytku je pro stěhování do nových prostor k dispozici, ale též se nechá spočítat, jaké množství nábytku bude zapotřebí pro nové prostory dokoupit. Bez evidence nábytku se neobejde ani návrh spaceplanu, kde jsou takto zjištěné hodnoty základní vstupní veličinou.

Kontaktujte nás, provedeme Vám přehlednou evidenci majetku.

Evidence majetku - dokonalý přehled

Evidence majetku pro účely stěhování se značně liší od účetní evidence vedené ve společnostech. Námi zavedená evidence majetku pečlivě rozlišuje jednotlivý nábytkový kus. Evidence majetku je velmi důležitý proces, který Vám za prvé udělá pořádek i ve věcech, na které jste třeba dlouho neměli čas a hlavně dokonale zmapujete vše, co se ve Vaši společnosti vyskytuje.

Ve fázi příprav pro Vás provedeme fyzickou evidenci majetku - zjištění stavu. Evidenci provádějí školení pracovníci a ihned na místě zavádějí údaje do datové struktury. Před počátkem evidenční činnosti požádáme o schůzku se zástupci Vaší společnosti, na které doladíme schéma datové struktury evidence pro další potřeby Vaší společnosti. Data získaná evidencí majetku jsou velmi vhodná pro tisk stěhovacích štítků a předávacích protokolů.

Vyplňte nezávazně jednoduchý formulář, evidenci majetku Vám provedeme rychle a levně.