Návrh spaceplanuNávrh spaceplanuNávrh spaceplanu Vám pomůže mnohem rychleji užívat nové prostory. Návrh spaceplanu bývá hlavním pomocníkem a vodítkem při stěhování. Správně zpracovaný návrh spaceplanu (s ohledem na jednotlivé etapy) nábytkových sestav dává jasnou představu pro tvorbu harmonogramu jednotlivých prací, montáže a demontáže nábytku, příprav, závozy obalů apod. Z návrhu spaceplanu každý pracovník vyčte, kde bude po přesunu pracovat. Včasným zpracováním je dána možnost pro vnitrofiremní diskuzi a možnost pro korekce a úpravy.

Kontaktujte nás, vypracujeme Vám návrh spaceplanu.

Návrh spaceplanu předchází zmatkům

Na základě znalosti evidence majetku a znalosti zaměření prostor pro Vás naši zkušení pracovníci vytvoří návrh spaceplanu jednotlivých nábytkových sestav s detailem na pracoviště a jméno pracovníka. Při vlastním procesu stěhování jsou tyto plány rozmístění vylepeny v daných místnostech a poskytují informace všem, kteří se na pracích podílejí.

Návrh spaceplanu přispívá k efektivitě a dokonalé harmonii jednotlivých činností během celého stěhování. Vymýšlení rozestavení nábytku během nošení věcí je možné pouze u malých akcí. U zakázek větších rozsahů obvykle všechny snahy o řízení umístění nábytku během stěhování zklamou a rychle se budete vracet k našemu návrhu spaceplanu.  Vhodně navržený spaceplan Vám umožní optimální využití našich vozů, ať jste z Prahy, Brna či Ostravy.

Kontaktujte nás, pomůžeme Vám s návrhem spaceplanu, máme s tím bohaté zkušenosti.