Obaly na stěhováníObaly na stěhování

Základem každého stěhování je vhodný obalový materiál. V každé kanceláři či v každém bytě se nachází množství předmětů, které se v plné šíři projeví až ve chvíli balení. Jsou to například knihy, porcelán, elektronika, šanony a plno dalších věcí, pro které jsou potřeba vhodné obaly. O každý předmět musí být postaráno tak, aby během přepravy neutrpěl žádnou újmu.

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář, řekneme Vám o obalech vše, co budete potřebovat vědět.

Vhodné obaly na cokoli potřebujete

To znamená, každému předmětu přiřadit obal a to nejen s ohledem na samotný předmět, ale též s ohledem na možnosti krabice. Každý obal má charakteristické vlastnosti a je určen k přepravě něčeho jiného. Například nosnost či stohovatelnost.  Proto je výběr vhodného obalu velmi důležitý. V naší nabídce krabic a obalů si vyberete vše, co je ke stěhování potřebné. Technik ve Vašich stávajících prostorách, po pečlivém prostudování všech předmětů, určí vhodné obaly a jejich množství a dojedná s Vámi jejich půjčení, či prodej.

Ať se již jedná o papírové krabice či ochranné profily, všechny obaly přivezeme přímo k Vám s náležitým předstihem, abyste měli čas si věci zabalit. Nebo Využijete naší balicí služby a v tom případě přivezeme obaly v den stěhování a o vše se postaráme sami.

Kontaktujte nás, přivezeme Vám dostatečné množství obalů.