Skladová službaSkladová službaSkladová služba Vám bezpečně pohlídá Váš majetek, který potřebujete na čas uskladnit. Skladová služba je další součástí nabízeného portfolia našich služeb. Naše skladové prostory třídy A, nabízejí vysoce komfortní uskladnění vašich předmětů či palet se zbožím. Skladové prostory jsou nepřetržitě střeženy a pracují non stop. Skladová služba je vybavena moderní manipulační technikou, která je k Vašemu majetku šetrná a zkušení pracovníci vědí, s čím a jak zacházet.

Vyplňte nezávazně jednoduchý formulář, naše skladová služba se Vám vše spolehlivě uskladní.

Skladová služba vyřeší problém s místem

Skladová služba je doplňkovou službou pro naše služby. Jestliže rekonstruujete Váš rodinný domek, byt či komerční prostor jistě Vám stávající vybavení překáží a je vhodné, aby po dobu stavebních činností bylo umístěno někde, kde je o něj dobře postaráno.

Celý proces přesunu pomocí naší skladové služby, Vám naplánujeme, nebudete se muset o nic starat. Technik se dostaví k Vám a prohlédne všechny předměty určené k uskladnění. Následně navrhne potřebné množství a druh obalů, které budou pro Vás nejvhodnější. Po zabalení předmětů provedeme evidenci, ze které vznikne předávací protokol a již nic nebrání odvézt vše do našeho skladu.

  • Skladová služba Praha – kapacita 3500 m2
  • Skladová služba Brno - kapacita 1500 m2
  • Skladová služba Ostrava - kapacita 1000 m2