Stěhování bytů

stěhování bytu

Rozhodli jste se změnit adresu Vašeho domova? Nejen, že se mění adresa bytu, ale též se mohou měnit některé návyky spojené s místem současného bydliště.  Změna prostředí vyvolává vždy určité obavy a zvědavost. Proto je téma stěhování bytů či rodinných domků citlivou záležitostí a je zapotřebí věnovat dostatečnou pozornost už v přípravě. Nezáleží na tom, zda se Vás týká stěhování Praha nebo stěhování Brno či stěhování Ostrava, anebo jiné město. Provedeme vešekré stěhování bytů naprosto perfektně. Obraťte se na nás!

Stěhování bytu - technik Vám poradí

Abychom Vám ulehčili tento přechod a změnu, máme zažitý osobní přístup ke každému klientovi. Každé stěhování bytu začíná u Vás doma návštěvou technika. Ten má na Vás čas a vyposlechne si veškeré Vaše individuální představy a přání. Doporučí Vám optimální způsoby přípravy na a efektivní průběh. Identifikuje místa ve Vašem bytu a předměty náchylné k poškození a doporučí optimální možnosti využití obalových materiálů při stěhování bytu k Vaší spokojenosti. Stejně jako při stěhování firem je na nás absolutní spolehnutí!

Při samotném stěhování bytu naši pracovníci plní veškerá Vaše přání. V novém bytě Vám vše rozestavíme na požadované místo, pověsíme obrázky na zdi či Vám vybalíme předměty z přepravních obalů. Jestliže pokládáte obsah přepravních obalů za důvěrný, naskládáme přepravní obaly před úložné prostory. V našich moderních vozech bude o vše při stěhování bytů spolehlivě postaráno.

Kontaktujte nás, či nezávazně vyplňte poptávkový formulář, stěhování bytu bude hračka.