Stěhování do zámoříStěhování do zámoří

Stěhování do zámoří probíhá již ne našimi vozy, ale letecky či lodní dopravou. Letecká přeprava je rychlá a pružná. Lodní doprava je méně náročná na finance, ale čas strávený na moři je oproti letecké dopravě velmi dlouhý. Záleží vždy na konkrétním případě, jaký druh přepravy pro stěhování do zámoří chcete zvolit.

Vše začíná návštěvou technika u Vás. Po důkladné prohlídce předmětů technik doporučí optimální řešení celého procesu, navrhne obaly a jejich využití. Seznámí Vás s přednostmi a nevýhodami jednotlivých způsobů přeprav a zjistí konkrétní termíny stěhování do zámoří a doručení předmětů v nové destinaci.

Kontaktujte nás, stěhování do zámoří bude snadné.

Stěhování do zámoří - pohoda jako doma

Po zabalení Vašich předmětů stěhovaných do zámoří a sepsání jejich katalogu pro účely celních řízení je vše naloženo do lodního kontejneru či beden pro leteckou přepravu. V novém místě se Vašich předmětů ujímá partnerská naše společnost, která poskytuje obdobné služby, jako my. Partnerská společnost je vždy členem FIDI. FIDI je největší mezinárodní organizací pro nezávislou kontrolu kvality mezinárodních stěhovacích společností. Stěhování do zámoří je tak pro Vás stejně náročné, jako tady u nás doma po jednom městě.

Kontaktujte nás pro stěhování do zámoří a poraďte se, s námi to zvládnete.