Stěhování firem
Stěhování firem

Našli jste nové prostory pro Vaši firmu nebo pro celou společnost o několika stech zaměstnancích?  Potřebujete provést stěhování Praha nebo stěhování Brno či stěhování Ostrava, anebo se Vás týká jiné město? Máme po Vás připravena sofistikovaná řešení na stěhování firem. Každá společnost, která se rozhodla pro stěhování firmy, řeší podobné okruhy otázek. Například množství aktuálně používaného nábytku a návrh spaceplanu, rozmístění nábytku v nových prostorách, zasedací pořádek Vašich zaměstnanců a plno dalších souvisejících otázek. 

Další otázkou je, zda je během stěhování firmy nutno přerušit chod Vaší společnosti či nikoli. Na všechny tyto otázky naleznete u nás odpovědi řešení. Zjistíme Vaše potřeby, priority a požadavky. Na základě těchto zjištění vypracujeme ucelené postupy, aby pro Vaši společnost stěhování firem, stejně jako stěhování bytů nebo stěhování uměleckých předmětů znamenalo co možná nejnižší zátěž.

Efektivita stěhování firem je opravdu vysoká

Celý proces budeme řídit od příprav, až po samotnou úspěšnou realizaci stěhování firmy. Nebojte se dotázat na všechny aspekty celého přesunu. Rádi se Vám budeme věnovat a hledat řešení pro Vaši spokojenost. Vybavíme Vás potřebným množstvím obalů a vším dalším potřebným pro efektivní stěhování. Ověřte si v našich referencích spokojenost s našimi službami nebo si prohlédněte náš vozový park. Vše potřebné Vám zodpoví naše dispečerské pracoviště. Stěhování firmy v režii profesionálů je správné řešení! 

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář, vše Vám ohledně stěhování firem Vám rádi zodpovíme.