Stěhování po Evropě


Stěhování po Evropě

Stěhování po Evropě má svá specifika a možná úskalí. V současné době ne všechny Evropské státy jsou členy Evropské unie. U přepravy do nečlenských států Evropské unie je stále povinnost celních formalit. Celní formality jsme schopni vyřídit a tím Vám ušetřit mnoho času a někdy i nepříjemností.

Při stěhování po Evropě je nutné brát ohledy na místní specifika, například různé doby zákazu jízdy nákladních vozidel po dálnicích v různých zemích. Tento nesoulad zákazů jízd způsobuje, že ne vždy je technicky možné po Evropě doručit všechny předměty v požadovaném termínu.

Kontaktujte nás pro stěhování po Evropě a sjednejte si schůzku s naším technikem, vše Vám vysvětlí.

Stěhování po Evropě bez nervozit a stresů

Stěhování po Evropě začíná tak jako každé jiné, návštěvou našeho technika u Vás a pečlivou přípravou. Balení probíhá svépomocí či pomocí naší balicí služby do přepravních obalů, které Vám rádi dodáme za příznivé ceny. Po zabalení a naložení vozu si již jen dohodnete datum a čas, kdy se v nové Evropské destinaci setkáte s naším vozem. Vzhledem k omezení rychlosti nákladních vozidel na dálnicích máte obvykle čas se ještě rozloučit s přáteli a teprve poté vyrazit za námi.

Kontaktujte nás, zodpovíme Vám všechny dotazy ohledně stěhování po Evropě.