Stěhování strojů a trezorů

 

Stěhování strojů a trezorů

Potřebujete přesunout nějaký velký a těžký předmět, nebo zařízení? Spolehněte se na stěhování strojů, trezorů či jiných předmětů podobného charakteru od HrubyMoving s.r.o. Letité zkušenosti našich pracovníků, Vám zajistí bezproblémový průběh, celého přesunu. Stroj, nebo trezor o vysoké hmotnosti musí být v pořádku přestěhován a vnitřní prostory budov nesmí utrpět újmu.

Pro případy stěhování strojů a trezorů jsme vybaveni potřebnou zvedací hydraulickou či lanovou technikou, pojezdovými vozíky či jeřábovou technikou, které jsou schopny manipulovat téměř s jakýmkoli předmětem. Pro překonávání překážek jakými jsou např. schodiště či nerovnosti, Vám můžeme vyrobit potřebné překlenovací či nájezdové rampy.

Objednejte stěhování stroje nebo trezoru bez obav, máme na vše dostatečná pojištění.

Jak probíhá stěhování strojů a trezorů?

Každé stěhování strojů anebo trezorů začíná důkladnou přípravou a pečlivým zaměřením konkrétního předmětu a prostor. Na základě takto zjištěných údajů připravíme pečlivý a přesný plán přesunu. Pro stěhování strojů, trezorů a předmětů do 600 kg po schodech používáme zvláštní zařízení PIANOPLAN, které je schopno překonávat schodiště s břemenem neustále vyrovnaným ve vodorovné poloze.

Zařízení pro přesun strojů a trezorů je elektrické takže je možno využívat jej uvnitř budov bez jakýchkoli zplodin. Prohlédněte si naše pojistky a reference, uvidíte, že stěhování strojů, trezorů a ostatních těžkých břemen, bude pro Vás hračka ať už kdekoli po České republice. Spolehněte se na naše bohaté reference zvučných jmen.

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář, stěhování stroje, trezoru s Vámi rádi projednáme.