Stěhování uměleckých předmětů

Stěhování uměleckých předmětů

Máte cennou sbírku? Jako například obrazy, sochy, výstavní exponáty, starožitný nábytek a další umělecké předměty? Stěhování uměleckých předmětů je naše výsostná disciplína a nezáleží na tom, zda chcete stěhování Praha nebo stěhování Brno, či snad stěhování Ostrava. Vyžaduje to vysokou míru znalostí o daném uměleckém předmětu a excelentní znalosti pro manipulaci s nimi. Tyto znalosti a zkušenosti jsme za dlouhé roky naší praxe již nasbírali a Vám můžeme poskytnout naprosto špičkový servis i vhodné, velmi bezpečné obalové materiály. Spolehněte se na nás a nechejte si realizovat stěhování uměleckých předmětů právě nyní!

Každé takové stěhování uměleckého předmětu, začíná důkladnou přípravou a pohovorem s kurátorem uměleckého předmětu. V případě, že pro tento exponát nemáte kurátora, vyhledáme Vám vhodného poradce z řad odborníků sami.  Na základě takto získaných informací stanovíme vhodnou dobu a vhodný postup celé přepravy při stěhování uměleckého předmětu.Obraťte se s důvěrou na nás!

Dokonalá bezpečnost při stěhování uměleckých předmětů

Balicí materiály pro stěhování uměleckých předmětů vycházejí ze zkušeností restaurátorských dílen. Tímto výběrem dokážeme zajistit plnou ochranu uměleckých předmětů. Pro přepravu uměleckých předmětů využíváme vozy s kontrolovanou teplotou v nákladovém prostoru v rozmezí -10 °C až + 30 °C. Kontrolovaná teplota v nákladovém prostoru zajistí ochranu při stěhování uměleckých předmětů před teplotními rázy a výkyvy. Ověřte si v našich referencích, kteří klienti využívají tyto naše specializované služby, a přesvědčte se, že kromě stěhování firem a stěhování bytů umíme také stěhování uměleckých předmětů na jedničku.

Kontaktujte nás, stěhování uměleckého předmětu proběhne naprosto precizně a bezpečně.