Výroba dřevěných obalůVýroba dřevěmých obalů

Potřebujete během přepravy ochránit nějaký předmět opravdu dokonale? Spolehněte se na naši výrobu dřevěných obalů. Ty jsou vhodné jak pro stěhování uměleckých předmětů, tak pro stěhování do zahraničí či dokonce do zámoří. V některých případech se stěhování neobejde bez použití dřevěných beden vyrobených na míru pro konkrétní předmět.

Výroba dřevěných obalů Vám zajisté maximální ochranu Vašeho majetku, především pokud je velmi křehký a jeho přepravní obal musí opravdu něco vydržet. Naše reference Vám dávají jistotu, že se s naší firmou nemusíte bát, ať máte poklad nejcennější.

Objednejte výrobu dřevěných obalů, ochráníme Vám to nejcennější pro přepravu.

Dřevěné obaly ochrání i to nejcennější

Dřevěný obal vykazuje vysokou míru stohovatelnosti, odolnosti proti mechanickému poškození při a vynikající manipulovatelnosti. Ve spojení s obalovými materiály z naší nabídky, představuje výroba dřevěných obalů jednu z nejvyšších ochran předmětů určených k přepravě. Dřevěný obal je vyráběn na míru pro konkrétní předmět. Výroba dřevěných obalů probíhá ve vlastních prostorách školenými pracovníky s praxí. Dle svého charakteru je stěhovaný předmět následně v dřevěném přepravním obalu fixován.

Pro zámořská stěhování zajistíme proces fumigace včetně certifikátu o fumigaci. Fumigace neboli plynování zbaví dřevěnou hmotu organizmů, které by se v cílové destinaci mohly nekontrolovaně šířit. Bez certifikátu o fumigaci není obal se svým obsahem přijat v celních prostorách některých zemí.

Kontaktujte nás a řekněte nám, na jaký předmět máme vyrobit dřevěný obal, nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář.