Zaměření prostorZaměření prostor

Zaměření prostor před nastěhováním Vám pomůže naplánovat, kam umístíte jednotlivé kusy vybavení.  Je důležitou fází příprav v případech, kdy dochází k přesunu pracovišť do prostor bez stavebních plánů. Bez zaměření prostor nelze efektivně naplánovat rozmístění jednotlivých nábytkových sestav a tím předcházet možným problémům. Pouze do zaměřených prostor nedochází v průběhu stěhování ke zjištění, že se něco někam nevejde.

Kontaktujte nás, zaměříme Vám prostory, kam se budete přesouvat.

Zaměření prostor pomůže rozhodnout, co a kam

Plány prostor jsou další vstupní podmínkou pro efektivní přesné zaměření prostor. Bez těchto hodnot je návrh rozmístění nábytkových sestav prakticky bezcenný. Naši školení pracovníci, vybaveni moderní technikou, provedou zaměření prostor rychle a přesně. Získaná data zanesou přímo v terénu do digitální podoby.

Zamřením prostor vznikají soubory vhodné k dalšímu zpracování a využití. Výsledky zaměření prostor předáme dále ke zpracování či Vašemu pracovníkovi pověřenému zpracováním návrhu rozmístění jednotlivých nábytkových sestav. Pokud potřebujete pomoci s montáží, či demontáží nábytku, rovněž neváhejte se na nás obrátit, máme zkušené techniky.

Kontaktujte nás, zaměření prostor bude za chvilku hotové a Vám to pomůže s plánováním.