Zapojení a rozpojení PC


Rozppojeni PC

Potřebujete pomoci i před stěhováním firmy? Současná kancelář to nejsou jenom stoly a skříně, ale též velké množství techniky a s ní spojených kabelových rozvodů. Pro zdárný průběh stěhování kancelářských prostor je vždy nutné rozpojení PC a kancelářské techniky. V praxi to znamená, že v prakticky každém kancelářském stole vede někdy až neuvěřitelné množství kabelů. Na zapojení a rozpojení PC jsou naši pracovníci vyškolení.

To Vám zaručuje, že se Vašemu vybavení nic nestane. Rovněž máte zaručeno, že během rozpojování PC se Vám žádné díly Vašeho počítačového vybavení neztratí, ani nedojde k záměně jednotlivých zařízení. To samé platí při zapojování PC v místě nastěhování Vaší kanceláře. Spolehněte se na naše reference.

Kontaktujte nás a zahrňte rozpojení a zapojení PC do Vaší poptávky, mnohé Vám to usnadní.

Při zapojování a odpojování PC nemusíte mít obavy o vaše data

Naši proškolení pracovníci rozpojí Vaše PC, výpočetní techniku patřičně zabalí bublinkovou fólií a zafixují do přepravního obalu. Každá PC stanice se nachází v samostatném přepravním obalu včetně kabelů, myši a klávesnice.

To znamená, že nemůže dojít k záměně jednotlivých PC při zapojování ani rozpojování jednotlivých PC, natož při přepravě. V  nové lokaci Vám naši pracovníci PC zapojí a vše budete mít opět na svém místě. Pro případy výjimečných událostí se navíc můžete spolehnout na naše nadstandardní pojištění.

Kontaktujte nás nezávazně, zodpovíme všechny Vaše dotazy ohledně zapojení a rozpojení PC.